Запрошення на 2-й літній табір YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity

Друзі,

Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» та Фундація Coca-Cola запрошують студентів із усіх регіонів України на 2-й літній табір«YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity». Захід відбудеться 10-14 липня 2018 року на березі Київського моря.

YOU Camp є продовженням успішної співпраці Фонду Віктора Пінчука з Фундацією Coca-Cola. У 2013-2015 роках Фондом Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola був організований екологічний табір «Завтра.UA Climate Change Camp», в рамках якого стипендіати програми «Завтра.UA» мали можливість привернути увагу громадськості до екологічних проблем та запропонувати стимули для їх рішення.

Учасники табору зберуться разом для розробки проектів з метою покращення та об’єднання країни. YOU Camp – гарна можливість для індивідуального та професійного розвитку.

YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів, отримати менторську підтримку від експертів різних галузей, допоможе встановити нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості. Найкращі ініціативи отримають від Фонду Віктора Пінчука фінансову підтримку для реалізації у громадах по всій Україні.

До участі запрошуються студенти 1-6 курсів. Щоб подати заявку на конкурс, необхідно заповнити форму та додати до неї мотиваційного листа. Заявки приймаються до 25 червня 2018 року.

100 учасників табору будуть обрані на конкурсній основі та отримають підтвердження своєї участі 27 червня 2018 року. 50 студентів з тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 – із університетів інших регіонів зберуться разом для розробки проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді в Україні.

Проживання, харчування та транспортні витрати покривають організатори.

В разі виникнення додаткових питань, наші контакти:

Тел. +38 044 490 48 39

e-mail: info@zavtra.in.ua