Німецько-український обмін молоддю “Investmtnts snto the future: EU decentralisation experience for the sake of changes”

Шановні студенти!

З 29 липня по 5 серпня  2018 року Всеукраїнська молодіжна громацька організація “Національний студентський союз” спільно з німецькою фундацією “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) проведуть німецько-український обмін молоддю “Investmtnts snto the future: EU decentralisation experience for the sake of changes”.

Зацікавлені студенти та аспіранти, які бажають взяти участь у проекті, просимо до 12 липня 2018 року надіслати на електронну адресу upravlinsport@gmail.com біографічну довідку та лист-мотивацію щодо участі у проекті із зазначенням власного досвіду щодо участі у процесі децентралізації.

Координатор проекту – начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Анатолій Ігрнатович (тел. 067-603-80-03, електронна адреса upravlinsport@gmail.com)