🗓 Запрошуємо вас долучитися до заплаву через річку Дніпро від Міністерства освіти і науки України та ГО «Пліч-о-пліч»

🔸 Міністерство освіти і науки України в рамках співпраці з Громадською організацією «Пліч-о-пліч» з метою привернення уваги до плавання, як одного з корисних видів фізичного навантаження, та популяризації здорового способу життя запрошує студентів долучитися до уникального запливу через річку Дніпро.

🔸 Заплив відбудеться 16 вересня о 12:00, на чолі запливу буде чотирикратна олімпійська чемпіонка Яна Клочкова. Під час заходу будуть присутні представники поліції, рятувальники та швидка допомога. Долучитися можуть всі бажаючі, які впевнено плавають та зареєструються на учать.

📋 Контактна особа від ГО «Пліч-о-пліч» – Кирило Гоголь (050-472-04-72).
📝 Реєстрація на заплив.

🕓 Коли: 16 вересня о 12:00
📍 Де: Боричів узвіз 10А (Поштова площа, навпроти річкового порту)

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!