З 22 по 27 серпня 2018 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Національний студентський союз” спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Колегією студентів і аспірантів Національного університету “Львівська політехніка” проводитимуть ХІІ пленер Націоналного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичноговиховання студентської молоді.

Масце проведення планеру – навчально-оздоровчий табір “Політехнік-3” Національного університету “Львівська політехніка” (с.Коблеве Березанського району Миколіївської області)

Інформація про захід розміщена на веб-порталі Національногоуніверситету “Львівська політехніка”  http://lp.edu.ua/

Співголови оргкомітету:
Анастасія Козак (тел. 096-365-91-47)
Анатолій Ігнатович (тел. 032-276-05-89, 067-603-80-03)