Інформація про соціальну стипендію

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Особи, які віднесені до однієї з нижченазваних пільгових категорій мають право на отримання соціальної стипендії.

• Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа.
  • Особи, які мають право на отримання соціальної стипендії відповідно до статей 20—22 і 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
  • Шахтарі, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки відповідно до статті 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці».
  • Особи, які стали студентами протягом трьох років після здобуття повної загальної середньої освіти, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менш як 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами I або II групи, відповідно до статті 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці».
  • Особи, визнані учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та їх дітей (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років).
  • Діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років).
  • Діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту (до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.
  • Діти, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років)
  • Діти-інваліди та особи з інвалідністю І-ІІІ групи.
  • Особи із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Розмір соціальної стипендії становить:

для студентів з числа сиріт – 2360 грн.

для студентів інших категорій – 1180 грн.

Для отримання соціальної стипендії необхідно звернутись до деканату свого факультету/інституту.