Індивідуальні та групові психологічні послуги в Студентській Соціальній Службі КПІ ім. Ігоря Сікорського (ССС)

1. Курс психологічних тренінгів «Як стати цікавим і дотепним співрозмовником»

В ССС стартував набір всіх бажаючих на заняття з курсу психологічних тренінгів «Як стати цікавим і дотепним співрозмовником», що входить до складу комплексної програми соціальної адаптації та профілактики правопорушень шляхом самореалізації студентів університету.

Проведення даних практичних занять з психології з питань взаєморозуміння та налагодження стосунків в сфері суспільних відносин відбудеться з метою підвищення ефективності процесу соціальної адаптації та соціалізації молоді, формування стратегій мирних міжособистісних та  онлайн комунікацій, зниження рівня конфліктів в студентському середовищі та освітньому просторі КПІ ім. Ігоря Сікорського взагалі.

Курс складатиметься з 12 групових занять, що проходитимуть щовівторка. Перший тренінг відбудеться у вівторок 18 вересня 2018 р. о 17:00 в ССС

1. Індивідуальні психологічні консультації

В ССС, з початком нового 2018/2019 н. р. відновлено індивідуальні консультації психолога, що надають можливість кожному бажаючому студенту, аспіранту, викладачу, співробітнику та випускнику КПІ ім. Ігоря Сікорського абсолютно безкоштовно відвідати особисту зустріч з психологом. Записатися на зустріч з психологом можна онлайн на «букінгу» за посиланням: https://psybooking.simplybook.it

На офіційному сайті ССС www.sss.kpi.ua додано окреме посилання на даний букінг «Консультації психолога».

Для користувачів соціальної мережі фейсбук розроблено окрему вкладку «Консультації психолога» на офіційній сторінці ССС за посиланням: https://www.facebook.com/sss.kpi (або @sss.kpi).

Користувач просто має обрати зручний для нього час зустрічі та ввести свої дані для підтвердження бронювання, а саме – ім’я, контактний номер телефону та е-маіl. Також на даному сервісі доступна така інформація: графік проведення консультацій,  контакти ССС, гайд та мапа із розташуванням ССС, зазначена інформація про психолога та його контакти.

Адреса ССС: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток ім. Ігоря Сікорського, окремий ґанок зліва.