🔸 EUROAVIA – це студентська громадська організація, яка діє у Європі в аерокосмічній, космічній, інженерній та у пов’язаних галузях науки. Вже 01 жовтня у Бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться презентація студентського об’єднання. На презентації ви дізнаєтесь про напрями діяльності EUROAVIA, мету роботи, історію, структуру та досягнення, а також – здати всі питання, які вас цікавлять.

🔸 Якщо ви марите небом, затамовуєте подих від погляду на літак, хочете долучитися до аероспейс ком’юніті та знайти нових друзів в КПІ та за кордоном – ставайте частиною EUROAVIA!

📝 Для участі у презентації реєструйтеся за посиланням.
🕓 Коли: 01.10.2021 о 16:15
📍 Де: Бібліотека КПІ

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпусі, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!