Показовий виступ і майстер-клас по капoейрі від школи Senzala!

Коли: 20 вересня (у наступний четвер) з 16:30 до 18:00

Де: на Площі Знань

Абсолютно безкоштовно!

Поринь у захопливий світ капоейри – бразильського національного бойового мистецтва, що поєднує в собі елементи танцю, акробатики та гри!

На тебе чекає показовий виступ і справжній майстер-клас (приходь у зручному одязі!) від
– Grupo Senzala de Capoeira (“Група Сензала де Капоэйра”) – однієї з найбільших і найвідоміших шкіл капоэйри в СВІТІ! Ця крута школа заснована більш як 40 років тому у серці Бразилії – Ріо-де-Жанейро -прославилася своїми прогресивними методиками навчання, великими майстрами, яскравими шоу і фестивалями не тільки в Бразилії, але і по всьому світу!

Все дійство буде проходити в акустичному
супроводі національної бразильської музики зі справжніми автентичними бразильськими інструментами – а отже класний настрій точно гарантовано!

Організатори: Студентська Рада 9 гуртожитку та Студентська Соціальна Служба КПІ ім. Ігоря Сікорського.

ПА-РА-НА-ВЕЙ ПА-РА-НА-ВЕЙ ПА-РА-НА!!!

*В рамках Міжнародного Тижня Миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського.