ВОРКШОП З МЕДІАЦІЇ в Студентській Соціальній Службі КПІ!

Запрошуємо всіх бажаючих КПІшників на воркшоп «Відновні практики» від Громадської організації «Інститут миру і порозуміння»!
Безкоштовно.
Без попередньої реєстрації.
Експерти:
Єлизавета Коваль – медіатор, фасилітатор діалогів та тренер-фасилітатор зі створення Шкільних Служб Порозуміння.
Дар’я Бєлінська – координаторка проекту з розбудови спільноти діалогу, експертка з відновних практик в громадах.

План заняття:
1. Знайомство
2. Розуміння поняття конфлікт
3. Підходи до вирішення конфлікту
4. Розуміння різниці між позиціями та інтересами в конфлікті
5. Підходи вирішення конфліктів з позиції інтересів (win-win)
6. Відновні практики в громадах
7. Відновні практики в школах
8. Відновне правосуддя

Воркшоп відбудеться завтра – 19 вересня 2018 р. з 14:30 до 16:30 в приміщенні Студентської Соціальної Служби КПІ ім. Ігоря Сікорського (ССС) за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток КПІ ім. Ігоря Сікорського, окремий вхід зліва (біля “Шерлок паб”).
*В рамках Соціально-просвітницької програми «Технології медіації у формуванні мирних стратегій у студентському просторі» до Міжнародного Тижня Миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського.