Історія успіху: як прості люди зупинили війну

Друзі, запрошуємо на зустріч-розповідь про те, як небайдужі прості люди досягли миру в країні, де 16 років тривала громадянська війна – в Мозамбіку! Хіба не актуально, зважаючи на реалії сьогодення в нашій країні?

Лектор – Євгенія Токовенко, координатор Європейського молодіжного руху “Молодь за мир”, спілкувалася з людьми, які брали безпосередню участь у миротворчому процесі, розкаже, як все відбувалось – було страшно, дивовижно, весело, довго, надихаюче! І головне – з хеппі-ендом!

Приходьте, буде цікаво (smiley)

Зустріч відбудеться післязавтра – у четвер, 20 вересня 2018 р. о 16:00 в приміщенні Студентської Соціальної Служби КПІ ім. Ігоря Сікорського (ССС) за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток КПІ ім. Ігоря Сікорського, окремий вхід зліва (біля “Шерлок паб”).

Також на зустрічі можна буде дізнатися про багато інших цікавих проектів Європейського молодіжного руху “Молодь за мир”! Наприклад: як кожен з нас може допомогти дітям, людям похилого віку та бездомним!

*В рамках Міжнародного Тижня Миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського.