Відбувся другий Осінній тенісний турнір КПІ

5-7 жовтня відбувся щорічний Осінній тенісний турнір на першість НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, організований викладачами відділення тенісу кафедри фізвиховання університету. Цього року в змаганні взяли участь 32 студенти 14 факультетів.Підтримав турнір та допоміг зробити його святковою подією Ukrsibbank BNP Paribas Ukraine, який не тільки спонсорує найвідоміші тенісні турніри світу, але й проводить змагання Wearetennis Cup серед своїх співробітників.
Організаційну допомогу в проведенні змагання надав також Департамент навчально-виховної роботи НТУУ “КПІ”.

5 жовтня, незважаючи на осінню прохолоду, на корти КПІ підтримати друзів прийшли вболівальники, адже боротьба мала бути серйозною: змагалися як чемпіони та учасники минулого року, так і студенти-тенісисти, які цього року тільки вступили до університету.
У перший же день турніру яскраво проявили себе першокурсники Андрій Демчишин (ТЕФ, гр. ТІ-81)  та Ігор Когутяк ( ФБМІ, гр. БС-83) . Стало зрозуміло, що команда тенісних зірок КПІ, якими заслужено вважають Ігоря Бєсєдіна, Єлизавету Константінову, Олександру Кібко, Володимира Венгера, Гліба Підвашецького та інших, поповнилася новими чудовими гравцями.
Вболіваючи за своїх, обмінюючися думками, студенти висловили бажання зробити Осінній турнір КПІ відкритим і наступного року запросити  до участі тенісистів інших університетів столиці. У новому, розширеному складі тенісисти КПІ можуть протистояти добре підготовленим суперникам, адже тепер у складі команди є гравці різних стилів гри і спільні тренування можуть стати ще ефективнішими.
Півфінальні та фінальні зустрічі відбулися у другий день змагань. Приємно було бачити серед вболівальників не тільки студентів, але й батьків декого з учасників. Матчі тривали протягом кількох годин і увечері стали відомі переможці.
У чоловічому розряді переможцем турніру став Михайло Муравйов (ПБФ, гр. ПО-81), 2 місце за Андрієм Демчишиним (ТЕФ, гр. ТІ-81) , 3 місце у  Ігоря Когутяка (ФБМІ, гр. БС-83).
Першою ракеткою серед дівчат цього року стала Єлизавета Константінова ( ФЕА, гр. ЕД-71), яка у фінальному матчі перемогла  Олександру Кібко (ФІОТ, гр. ІП-62). Олена Третяк ( ПБФ, гр. ПБ-61 ) посіла 3 місце.
Переможці отримали грамоти і медалі. Вітали їх старший викладач відділення тенісу Ірина Василівна Бурлака – головний організатор турніру, Ігор Степанюк зі студентської профспілки КПІ та представник Ukrsibbank BNP Paribas Ukraine Тетяна Джумак.
Нагороджуючи переможців, Ірина Василівна Бурлака відмітила достойну гру всіх учасників – як новачків, у яких ще немає турнірного досвіду, так і тих, хто вже вдруге бере участь у цьому цікавому змаганні, що проходить в останні теплі дні осені, завершуючи сезон на кортах КПІ.

Але фінальними матчами за титул чемпіонів КПІ цього року змагання не обмежилися. Після завершення турніру, у неділю 7 жовтня, відбулися товариські матчі студентів КПІ та тенісистів партнера турніру – Ukrsibbank BNP Paribas Ukraine,  який представляли Д.В. Уваров, керівник Департаменту супроводження IT інфраструктури та бізнес додатків,   О.Є. Нестеренко, керівник Центру супроводження IT інфраструктури, Є.O. Урбанас, провідний фахівець з питань комплаєнс у роздрібному бізнесі, Дмитро Шавалюк, фахівець Центру технологічної підтримки та документації та менеджер проектів Групи управління проектами та супроводження процесів О.М Денисенко.
Було проведено кілька матчів, у яких як студенти, так і команда банку продемонстрували неабиякі тенісні таланти та волю до перемоги. Доброзичлива та дружня атмосфера, що супроводжувала  ці товариські матчі, зробила заключний день Осіннього тенісного турніру КПІ приємним для всіх – і учасників, і тих, що прийшли повболівати за товаришів та колег.
На завершення турнірної програми представники Ukrsibbank привітали студентів та вручили їм подарунки.