Підсумки Дня Донора КПІ

24 жовтня в ССС відбулася Благодійна акція з донорства крові “День Донора в КПІ”, що стала вже традиційною в нашому університеті.
До заходу долучилося 50 КПІшників з числа студентів та співробітників Університету, 38 з яких допустили до кроводачі і які стали донорами крові.
Силами Університету сьогодні було забрано 17,1 літрів крові на потреби Київського міського центру крові, що забезпечує компонентами крові медичні заклади м. Києва.

Всі учасники акції пройшли вступний інструктаж з донорства крові та безкоштовне вірусологічне (на ВІЛ – інфекцію, гепатити В і С та сифіліс), біохімічне та клінічне обстеження крові, огляд терапевта та отримали необхідні документи про здачу крові та 73 грн компенсації на обід.
Під час проведення даної акції відбулося поповнення Бази донорів крові КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка використовується для приватних звернень КПІшників, що потребують донорської крові. Наразі в базі 457 людей.
Захід був спрямований на популяризацію донорського руху серед студентської молоді в рамках Державної програми сприяння розвитку донорства в Україні та мав на меті підвищення соціального статусу університету шляхом прояву соціальної відповідальності.
Акція відбулася за підтримки партнерів ССС Благодійної спільноти «GO LIFE» та ВМГО «Асоціація молодих донорів України» завдяки яким кожен учасник Дня Донора КПІ отримав приємні подарунки (знижки до 30% на продукцію та послуги від 27 різних компаній).
Волонтери ССС частували учасників акції чаєм, кавою, печивом, фруктами та домашнім варенням.
Всі донори запрошувались до участі у міні-арт-перформансі: писали свої побажання майбутнім донорам або свої емоції від заходу на паперових крапельках крові та прикрашали ними “дерево життя”, гілки якого символізували венозну та артеріальну кров.