Екскурсія на виробництво Бритіш Американ Тобакко Україна

У рамках популяризації інженерних професій серед молоді й безпосередньо серед дівчат, 17 жовтня 2018 року відбулася екскурсія для студенток КПІ ім. Ігоря Сікорського на виробництво Бритіш Американ Тобакко Україна, а саме – на Прилуцьку тютюнову фабрику.

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. На фабриці представлене сучасне високотехнологічне обладнання з новітніми виробничими лініями, що дають змогу виготовляти продукцію світового рівня якості, а отже, виникає потреба в професійних кадрах для управління такими технічними процесами.

День, проведений на фабриці, був цікавий та насичений. Для студенток КПІ ім. Ігоря Сікорського була організована ознайомча екскурсія на виробництво, відбулася цікава зустріч із директором з виробництва регіону «Україна, країни Кавказу та Центральної Азії, Білорусь» Артемом Скрипкою та іншими працівниками підприємства, під час яких студентки отримати відповіді на питання технічних особливостей виробництва та його можливостей, а також як досягти успіху в кар’єрі молодому спеціалісту. Було приємно відчувати себе частиною великої, дружньої сім’ї, яка відкрита для поповнення новими членами команди, а саме студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Дякуємо колективу Бритіш Американ Тобакко Україна за надану можливість ознайомитись із виробництвом та бажаємо успіхів і нових досягнень. До нових зустрічей!