Ярмарок вакансій «be Ahead. Осінь 2018»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2018», який проходитиме 8 листопада 2018 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30.  На Ярмарку будуть представлені більше ніж 35 компаній (ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», ТОВ “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “СТУДІЯ 1+1”, 3Shape, British American Tobacco Ukraine,  Dentsu Aegis Network Ukraine, Innower, ТОВ «Костал Україна», KPMG,  Альфа-Банк Україна, Штайнер Україна, срі, LEXX International, Білоцерківський завод «Трібо», SMART business, Genesis, EVO, SoftServe, ТОВ «Діскордія-Київ», M.E.Doc, PepsiCo, БРСМ, Xpand Ukraine, Фарос Продакшн, Materialise Ukraine, Intetics, ТОВ “Вент-Сервіс”, GlobalLogic, ПрАТ «Вентиляційні системи» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ  зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації від компаній 3Shape, Штайнер Україна, Materialise Ukraine та SMART business інші.

Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!