Безеоштовна перевірка слуху в КПІ!

В рамках соціального проекту “Unmute” компанією “Все для вуха” буде здійснена безкоштовна перевірка слуху. Акція проходитиме 14-15 листопада 2018 році в КПІ імені Ігоря Сікорського в приміщенні Радіо КПІ, 31 корпус, цокольний поверх (за гуртожитком №15) і триватиме з 14:00 до 17:30 год. Співорганізаторами заходу також являється Студентська соціальна служба КПІ імені Ігоря Сікорського.
Ціль акції – спонукати студентську молодь до збереження власного здоров’я, адже кожна 10-та людина в Україні має порушення слуху, але не кожна з них знає про це.
Метою акції є розвінчання міфу про те, що зниження слуху стосується тільки людей похилого віку. Особливо в сучасному світі, коли молоді люди щоденно слухають багато музики на високій гучності та практично щодня стикаються з шумовим забрудненням. І, оскільки, зниження слуху не завжди помітно суб”єктивно, дуже важливо перевірити слух за допомогою спеціального обладнання, вчасно виявити наявність порушень та звернутись до лікаря.
Проект “Unmute” створений слабочуючою Наталією Петренко у відповідь на допомогу людям, котрі зібрали для неї кошти на нові слухові апарати. Акт вдячності вилився у масштабний проект.
Партнером соціального проекту є компанія “Все для вуха”, яка має у своєму арсеналі надсучасне обладнання для виїзної перевірки слуху та обіцяє в межах проведення акції приємний сюрприз для однієї з кафедр КПІ імені Ігоря Сікорського.

 

Поділитися:

Comments are closed.

Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04