🔸 У зв’язку з великою кількістю бажаючих – на найближчий тиждень запрошено бригади для щеплення двома різними вакцинами:
• 05.11.2021 – CoronaVac
• 08.11.2021 – Pfizer

🔸 Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію в загальних формах на пошту розіслано листи з формами підтвердження про можливість вакцинуватися на певний день певною вакциною. Також, усім розіслано запрошення для вакцинації другою дозою на вказані вами адреси.
• Якщо ви вже зареєстровані в загальній формі 1 раз – додатково реєструватись в загальній формі для другої дози не потрібно, але форму-підтвердження на певний день заповнювати потрібно.
• 17-річним для отримання першої дози потрібна інформована згода батьків та направлення, для другої дози – лише інформована згода.

📝 Загальна реєстрація для студентів та співробітників на вакцинацію мобільними бригадами від COVID-19 в КПІ:
Для студентів / для співробітників КПІ.
• Що потрібно для щеплення 17-річним тут.
Повний алгоритм вакцинації мобільними бригадами та можливі проблеми.
Мої вакцинації ніде не відображаються, що робити?

📋 Повний список усіх пунктів вакцинації в Україні з можливістю онлайн-запису та без, що мати з собою при вакцинації, про електронні сертифікати вакцинації в застосунку Дія та інші деталі читайте в статті «Медичне обслуговування студентів КПІ».