🔸 Інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?» на кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу ФЕА розпочинає 28 жовтня розпочав осінню серію ігор, 4 листопада відбулася друга гра сезону.

🔸 Сьогодні, 11 листопада, о 19:00 відбудеться третя гра. На осінню серію зареєструвалося 8 команд і це означає, що вона буде проходити за правилом «Бліц ігор» (див. Правила, п. 1.10), тобто кожну з 4-х ігор будуть грати по дві команди.

🕓 Коли: 11.11.2021 о 19:00.
📍 Де: онлайн (youtube).

📌 Нагадуємо вам, що зимової серії буде переформатування і до участі будуть запрошені всі курси і факультети. У зв’язку з цим просимо всіх бажаючих надсилати свої запитання та відповіді до них на пошту intelectual.club.epa@gmail.com (вказуйте своє ім’я, прізвище, рідне місто та контактний телефон, щоб отримати подарунок за краще запитання).

💭 У разі запитань щодо ігор звертайтесь сюди intelectual.club.epa@gmail.com, з інших питань пишіть нам (Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 116, 117). Успіхів!