Міжнародна освітня програма YGP Talent Network

Цього року Carlsberg Ukraine спільно з організацією Young Global Pioneers дарує талановитій українській молоді можливість взяти участь в міжнародній освітній програмі YGP Talent Network та провести 3 тижні у Танзанії. Запрошуємо вашу організацію  долучитися до проекту!

Що таке YGP Talent Network?

YGP Talent Network – шанс для студентів віком від 19 до 25 років отримати грант на 3-тижневу навчальну поїздку до Танзанії. Цей проект для майбутніх лідерів об’єднує обдарованих молодих людей зі всього світу і навчає їх мислити глобально, щоб разом знаходити інноваційні шляхи вирішення світових проблем.

Чим займатися 3 тижні у Танзанії?

Програма включає 4 напрямки розвитку, які взаємодоповнюються:

∙ Навчання і бізнес (різноманітні активності, лекції, зустрічі з місцевими лідерами та підприємцями, відвідини університетів та інноваційних організацій).
∙ Локальні та глобальні виклики та теми (спільне осмислення локальних і глобальних проблем соціального, екологічного і культурного характеру).
∙ Teambuilding та культурний обмін (вивчення місцевих мистецтв, музики, відвідини історичних місць, сафарі, зустрічі з місцевою молоддю).
∙ Критичні та інноваційні роздуми (осмислення отриманого досвіду – індивідуально та в команді).

Як взяти участь?

До участі в програмі приймаються студенти віком від 19 до 25 років, які мають українське громадянство і вільно володіють англійською.

Форма заявки та інші деталі участі за посиланням: https://carlsbergukraine.com/ygp/