Культурно-мистецька програма «Все про Марію Примаченко»

Кожного дня на виставці «Марія Примаченко. Фантасмагорії», присвяченій 110-й річниці від дня народження народної художниці України, на вас чекає захоплива зустріч з фантастичним світом звірів, птахів та квітів.  Виставка діє до 25 березня.  Вхідний квиток для студентів – 20 грн.

Увага! Щопонеділка безкоштовне відвідування музею для дітей шкільного віку, учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів України.

Останнього понеділка місяця – безкоштовний вхід для всіх категорій відвідувачів.

Під час тематичної екскурсії «Казковий світ Марії Примаченко» дізнаєтесь про життєвий та творчий шлях народної художниці України Марії Оксентіївни Примаченко, про її особливий мистецький стиль.  Вартість: екскурсійне обслуговування 200 грн. з групи + вхідний квиток з особи. Тривалість: 45 хв.  Екскурсія проводиться для груп до 25 осіб.

Інтерактивна екскурсія «Казковий світ Марії Примаченко» передбачає знайомство познайомилися з роботами художниці, представленими на виставці, з життєвим та творчим шляхом Марії Примаченко, виконання різноманітних ігрових завдань.

Вартість: екскурсійне обслуговування 300 грн. з групи + вхідний квиток з особи.

Тривалість: 60 хв.

Екскурсія проводиться для груп до 20 осіб.

Екскурсія-гра «Малюємо у стилі Марії Примаченко» надає можливість відчути себе художником, створивши власний малюнок під враженням від картин Марії Примаченко.

Вартість: екскурсійне обслуговування 300 грн. з групи + вхідний квиток з особи.

Тривалість: 60 хв.

Екскурсія проводиться для груп до 20 осіб.

Перегляд фільмів про життєвий та творчий шлях Марії Примаченко та мультфільмів за мотивами картин художниці

Вартість: за вхідним квитком.

Фотозони на виставці, розмальовки із зображеннями звірів, птахів і квітів Марії Примаченко

Вартість: за вхідним квитком.

Виїзна лекція «Життєвий та творчий шлях Марії Примаченко»

Вартість: 200 грн. з групи

Лекція проводиться для груп до 25 осіб.

Виїзна інтерактивна лекція «Життєвий та творчий шлях Марії Примаченко»

Вартість: 300 грн. з групи

Лекція проводиться для груп до 25 осіб.

Щосуботи та неділі:

24 лютого (неділя) о 12:00 – Кураторська екскурсія виставкою «Марія Примаченко. Фантасмагорії»

Вартість: екскурсійне обслуговування 40 грн. з особи + вхідний квиток

Тривалість: 45 хв.

о 12:00 – Тематичні екскурсіі:

9 лютого (субота), 17 лютого (неділя)«Марія Примаченко. Рух. Ритм. Життя.»

10 лютого (неділя) , 23 лютого (субота)«Одна мрія – два світи»

Вартість: екскурсійне обслуговування 40 грн. з особи + вхідний квиток до музею.

Тривалість: 45 хв.

о 13:00 – Майстер-класи «у стилі Марії Примаченко».

2 лютого (субота), 16 лютого (субота) – Декоративний розпис. Вазон

Вартість: 100 грн. з особи

3 лютого (неділя), 24 лютого (неділя) – Малюнок пальчиками та долоньками. Слоник

Вартість: 100 грн. з особи.

9 лютого (субота), 10 лютого (неділя), 17 лютого (неділя) – Виготовлення пряників-медяників. Коник

Вартість: 200 грн. з особи.

23 лютого (субота) лютого – Малюнки на склі

Вартість: 300 грн. з особи.

Вартість: за вхідним квитком.

В програмі можливі зміни та доповнення!

Обов’язкове попереднє замовлення!

Тел.: 280-36-93; (068) 778-02-70; (066) 675-72-68

Е-mail: novmuz@ukr.net

Наша адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 29