Звіт проректора Киричка Петра Олексійовича про навчально-виховну роботу в університеті у 2018 році

11 листопада 2019 року о 15.00 в залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться звіт проректора Киричка Петра Олексійовича про навчально-виховну роботу в університеті у 2018 році.
Основними напрямами діяльності департаменту навчально-виховної роботи є навчальна робота, стипендіальне забезпечення, академічна мобільність, соціальна і культурно-масова робота, спортивне виховання, розвиток інформаційного простору, безпека на території університету та низка інших. Крім того, департамент координує роботу Штабу цивільного захисту та роботу студентських організацій: студради, профкому, студради студмістечка.