ІV Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2019

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Міжнародній конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2019, що відбудеться 24–26 квітня 2019 р. у м. Славутичі (Україна).

Оргкомітет INUDECO 2019 оголошує наступні теми відкритих дискусій:

  • Чорнобильська АЕС та Об’єкт «Укриття» (поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, реалізація проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему).
  • Атомна енергетика та нова генерація (ремонтно-технічне обслуговування АЕС, зняття з експлуатації атомних електростанцій, інформаційні технології на об’єктах критичної інфраструктури).
  • Від катастрофи до нового життя (реабілітація, реінтеграція територій та соціальна адаптація населення, використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії, екологічні проблеми сталого розвитку, туризм у Зоні відчуження).

В рамках конференції 23-24 квітня 2019 року пройде 3-й хакатон «Місто нових ідей» (Реєстрація на хакатон буде відкрита з 01 лютого по 10 квітня 2019 р.)

Офіційні мови конференції: українська, англійська. Тези доповідей надсилаються учасниками Конференції на електронну адресу оргкомітету  до 15 березня 2019 року. Детальна інформація та реєстрація на конференцію буде доступна з 01 лютого по 10 квітня 2019 року на сайті http://inudeco.pro/

25 квітня 2019 року буде організовано технічний тур на Чорнобильську АЕС, де відбудеться відкриття конференції. Учасники конференції, які планують взяти участь у відкритті конференції, мають до 10 квітня 2019 року надіслати на адресу оргкомітету  заповнену форму дозиметричного контролю.

Кількість учасників конференції є обмеженою. Оргкомітет здійснює відбір учасників та надсилає підтвердження участі електронним листом особам, які пройшли відбір.

Спеціалізований трансфер:

Для учасників конференції буде організований спеціалізований трансфер – безкоштовний автобус з написом «м. Славутич. Конференція INUDECO».

Такий трансфер буде доступний:

  • 24 квітня 2019 року о 16:00 зі станції метро «Чернігівська» (~300 м. праворуч. від виходу з метро) за маршрутом Київ – Славутич;
  • 26 квітня 2019 року о 16:00 від міського залізничного вокзалу за маршрутом Славутич – Київ.

Для бронювання місця в автобусі необхідно зробити спеціальну відмітку про це під час реєстрації на сайті https://inudeco.pro/

Програма_Інудеко_19

Поділитися:

Comments are closed.

Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04