п. Артур М. Дула “Комерційне використання космосу”

Запрошуємо студентів та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського 19 квітня 2019 р. о 14:20 (Зала Вченої ради, корп. № 1,) на презентацію з демонстраціями (зразки космічного ґрунту тощо) Артура М.Дула з тематики космічної діяльності, мета якого є популяризація теми космосу та наведення прикладів, чому у сучасному часі дуже важливо та цікаво працювати і бути залученим до аерокосмічної індустрії.

п. Артур Дула, є юрист з питань космічного права, патентний повірений, голова та засновник приватної космічної компанії Excalibur Almaz. Правова практика Артура Дули охоплює захист аерокосмічних прав та прав інтелектуальної власності, ліцензування технологій, стартапи та розвиток бізнесу, патентування, укладання контрактів, корпоративне право, роботу з цінними паперами, авторськими правами та товарними знаками. Юридична компанія Артура має ліцензію на практику у Верховному суді США, Управлінні патентів і торгових марок США, а також у державних і федеральних судах Техасу. Маючи ступінь бакалавра (хімія /математика) і доктора юридичних наук (цивільне право), Артура також є академіком Міжнародної академії астронавтики, членом Британського міжпланетного товариства, а також асоційованим членом Американського інституту аеронавтики та космонавтики.

Вхід вільний!