«День Донора в КПІ»

14 та 15 травня 2019 р. в приміщенні Студентської соціальної служби КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Благодійна акція «День Донора в КПІ». На неї завітало 27 КПІшників, 21 з яких стали донорами крові.
Акція проводиться з метою популяризації донорства крові серед молоді.

Силами Університету було забрано 9,45 літрів крові на потреби Київського міського центру крові, що забезпечує кров’ю та її компонентами медичні заклади столиці.
Усім КПІшникам, що здали кров на заході, спеціалісти Київського міського центру крові абсолютно безкоштовно зробили загальний аналіз крові, аналіз на гемоглобін, визначення групи крові і чинника резусу, аналізи на ВІЛ і гепатити В і С, сифіліс. Всі учасники акції проходили вступний інструктаж з донорства крові, огляд терапевта та отримали необхідні документи про здачу крові та 73 грн компенсації на обід. Також, на донорів очікували приємні бонуси від спільноти «Go life» та Асоціації молодих донорів України і ласощі від соціальної служби.
Під час заходу було поповнено Базу донорів КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка використовується для приватних звернень КПІшників, що потребують донорської крові. Наразі База налічує 426 донорів крові та її компонентів.