Міжнародний тиждень тренінгу для університетів-партнерів за програмою кредитної мобільності «ERASMUS +»

До уваги студентів, науково-педагогічних та адміністративних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського!
27-31 травня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського буде проведений Міжнародний тиждень тренінгу для університетів-партнерів за програмою кредитної мобільності «ERASMUS +».
Мета міжнародного семінару: обмін досвідом виконання проектів програми «ERASMUS +» рівня КА1, поглиблення процесів інтернаціоналізації нашого університету, організаційна та методична допомога співробітникам підрозділів КПІ, відповідальних за участь в проектах кредитної мобільності програми «ERASMUS +».

В семінарі приймуть участь більше 10-ти делегацій зарубіжних університетів-партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського в проектах програми «ERASMUS +» КА1.
Департамент навчально-виховної роботи запрошує прийняти участь в заходах семінару, провести перемовини із делегаціями наших зарубіжних університетів-партнерів щодо формування нових консорціумів університетів для подачі проектних пропозицій до наступних конкурсів програми «ERASMUS +» КА1 та щодо інших можливих форм співпраці з університетами-партнерами.
Головна подія – установча загальна зустріч, що відбудеться в Залі Вченої Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського 27 травня об 11:00!
Також, 29 травня, в студентському просторі Belka у Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка відбудеться освітня ярмарка, на яку запрошуються студенти, викладачі та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського, зацікавлені в участі у програмі кредитної академічної мобільності «ERASMUS +».