Фестиваль «ТехноАртКПІ»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошуэ вас на Фестиваль «ТехноАртКПІ» (далі – Фестиваль), який проходитиме 08 червня 2019 р. з 11:00 до 15:00 на Площі Знань. Мета Фестивалю – привити зацікавленість молоді до науки, технологій, інжинірингу, мотивувати її до свідомого вибору професії, керуючись своїми смаками, привернути уваги педагогів, роботодавців та громадськості до необхідності підготовки інженерних кадрів не тільки в Україні, а й за кордоном.

Впродовж останніх років КПІ ім. Ігоря Сікорського перебуває в авангарді української вищої освіти з точки зору міжнародних рейтингових агенцій (Transparent Ranking, Webometrics, UniRank, QS Top University, The Times Higher Education World University Rankings), а також посів першу сходинку національного рейтингу «Топ-200 Україна 2018». Одним з актуальних завдань університету є зацікавлення та наближення школяра до студентства, до науки та навчання, студентської молоді до роботодавця та інноваційних технологій тощо. Ідея Фестивалю полягає в демонстрації КПІ ім. Ігоря Сікорського тим майданчиком, де створюються умови та можливості для самовдосконалення, професійного розвитку майбутнього спеціаліста протягом життя з урахуванням європейських стандартів. Успішно проведений Фестиваль у 2018 р., дав впевненість, що цей захід потрібен сучасній молоді та стратегічно важливий для майбутнього розвитку нашої держави.

Вхід вільний!