МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ ТРЕНІНГУ ДЛЯ УНІВЕРСИТЕТІВ-ПАРТНЕРІВ ЗА ПРОГРАМОЮ КРЕДИТНОЇ МОБІЛЬНОСТІ «ЕРАЗМУС+»

27-31 травня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Міжнародний тиждень тренінгу для університетів-партнерів за програмою кредитної мобільності «Еразмус+». У заході взяли участь 15 делегацій зарубіжних університетів-партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського за проектами програми «Еразмус+» КА1 (Норвегія, Італія, Люксембург, Німеччина, Велика Британія, Франція, Польща, Туреччина, Чехія). Були запрошені представники з Національного офісу «Еразмус+» в Україні. Мета міжнародного тижня тренінгу полягала  в обміні досвідом виконання проектів програми «Еразмус+» (КА1), поглибленні процесів інтернаціоналізації Університету, організаційній та методичній допомозі співробітникам підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського, відповідальних за участь у проектах кредитної мобільності програми «Еразмус+», підготовка нових проектних заявок з університетами-партнерами КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Наразі КПІ ім. Ігоря Сікорського має 64 проекти із 25-ма країнами Європи за програмою «Еразмус+» (КА1).

У межах Міжнародного тижня тренінгу було проведено ряд заходів:

1. Воркшоп з обговоренням актуальних питань програми «Еразмус+». Модератором виступив представник Національного «Еразмус+» офісу в Україні менеджер з моніторингу – Іванна Атаманчук.
  1. «Еразмус+» освітня ярмарка, де студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського мали змогу ознайомитись з європейською системою освіти, поспілкуватися з партнерами про особливості навчання за кордоном.
  1. Були організовані зустрічі на факультетах КПІ ім. Ігоря Сікорського: ФЕЛ, Спільний факультет машинобудування, ММІ, ФІОТ, ФММ, ФЛ, ІЕЕ, ФЕА, ІПСА, ПБФ, ФБТ. За результатами перемовин було представлено інформацію про досягнуті домовленості щодо спільної участі в майбутніх проектах «Еразмус+» (KA1), перспективи співпраці між КПІ ім. Ігоря Сікорського та університетами-партнерами за іншими напрямами (спільні наукові проекти, програми подвійної аспірантури та подвійних дипломів та ін.).

Маємо надію, що Міжнародний тиждень тренінгу підніме на нову сходинку співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та «Еразмус+» (KA1) університетами-партнерами та стане поштовхом до багатьох нових перспективних проектів.