сеукраїнська гра “СІЧ – сила і честь” імені братів Чучупак

З 3  по 6 жовтня 2019 року у Черкаській області (Чигиринський  район, с. Буда, урочище Холодний яр) буде проводитися Всеукраїнська гра “СІЧ – сила і честь” імені братів Чучупак.

Мета – вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.
– підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення, формування патріотизму, активної громадянської позиції та свідомості захисника України у підростаючого покоління;
– виховання молоді на кращих традиціях запорозького козацтва, воїнів Холодного яру та Української повстанської армії з метою залучення сучасної молоді до вивчення історії України, традицій через ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною, сприяння зацікавленості та бажанню виявляти національно-патріотичні якості в повсякденному житті;
– виховання почуття національної гордості, любові до України, привернення уваги учасників заходу до традицій боротьби за незалежність українського народу; формування національно-патріотичної свідомості на основі героїки оспіваної в українських бойових піснях.
Актуальність всеукраїнських змагань полягає у своєчасності й необхідності передбачених ним заходів для дітей і молоді з метою виховання у них любові до України, заохочення до особистісного розвитку, мотивації підростаючого покоління до вивчення історії та культури на прикладі героїчного минулого своїх земляків.

Більш детальна інформація про участь у заході можна отримати тел. (044) 2890830, контактна особа – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорт Коновалюк Ольга.

Поділитися:

Comments are closed.

Контакти: проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович.
Приймальня: тел. +38 044 236-42-52
E-mail: dnvr@kpi.ua
03056, м. Київ,
вулиця Михайла Брайчевського (Металістів), 5а, корпус 31, кімн. 1-04