Міжнародний день студентського спорту

20 вересня 2019 року відзначається Міжнародний день студентського спорту.  Початок заходу о 14.30 за адресою: вул. Кіото, 19 Київський національний торговельно-економічний університет. Тривалість заходу близько 3 години.

Програмою заходу передбачені показові виступи студентів з різних видів спорту, проведення різноманітних спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів на місцях серед студентів, майстер-класів та презентацій новітніх видів спорту, нагородження переможців та призерів IV Спартакіади серед ЗВО м. Києва 2018-2019 н.р. за категоріями, призерів Студентських ігор України серед технікумів та коледжів, вшанування чемпіонів і призерів ХIV літньої Універсіади України, ХХХ Всесвітньої літньої Універсіади.
Головною подією свята стане традиційний флешмоб.
Водночас саме 20 вересня буде даний старт  змаганням ХV літньої Універсіади України, до програми якої включено 16 видів спорту (проект регламенту розміщений на сайті КФВС МОН за посиланням http://sportmon.org/universiada-ukrayiny-2019-2020/)