🔸 У гуртожитках епідеміологічна ситуація контролюється. Хворих немає. Студенти продовжують повертатися. У зв’язку з тим, що профілакторій та ізолятори повністю заповнені – поселення на самоізоляцію виконується у вільні блоки в гуртожитках.

🔸 Пропускний режим, прибирання та дезінфекція забезпечується на належному рівні.

🔸 У зв’язку із запуском громадського транспорту, співробітники які мешкають в Києві, вийшли на роботу.

🔸 У Києві з 30 травня запрацювали магазини в торговельно-розважальних центрах. При цьому на території ТРЦ залишаються закритими розважальні та дитячі ігрові зони, а також заклади громадського харчування.

🔸 Зараз, у часи пандемії, у багатьох усе частіше з’являються тривожні думки, які приводять до постійного занепокоєння. Щоб упоратися з постійним занепокоєнням, для початку треба навчитися помічати свої тривожні думки. Двоє кваліфікованих психологів зі Студентської Соціальної Служби спробують відповісти на ваші питання. Деталі тут. У разі необхідності — записати на прийом можна тут.

🔸 Оновлений прогноз поширення епідемії від науковців КПІ.

⚠️ Ще раз вам нагадуємо — здача сесії та перескладання здійснюються ВИКЛЮЧНО ДИСТАНЦІЙНО.

💭 З питаннями сюди. Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП.