🔸 Вже традиційно перед літньою сесією відкривається модуль опитування студентів в АІС «Електронний кампус» щодо якості викладання кредитних модулів науково-педагогічними працівниками в весняному семестрі. Форма опитування знаходиться у відповідному модулі в особистому кабінеті студента. Більш детально, що і де знайти — читай в нашій статті.

🔸 Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті та враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників, а ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Оцінювання викладачів здійснюється за наступними критеріями:
• вимогливість викладача,
• вміння донести матеріал до студентів,
• вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом,
• загальна культура та тактовність по відношенню до студентів,
• використання засобів дистанційного спілкування.

🔸 УСІ відповіді конфіденційні, результати оцінювання будуть доступні викладачу та завідувачу кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.

🔴 Нагадуємо, що цього тижня закінчується здача заліків, курсових роботів/проектів. Відомості будуть заблоковані 06.06 о 23:59.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успішної сесії та захистів!