🔸 У гуртожитках епідеміологічна ситуація контролюється. Хворих немає. Виконується прибирання та дезінфекція приміщень штатними працівниками гуртожитків за допомогою дезінфікуючих та хлоровмісних розчинів.

🔸 Студенти продовжують повертатися до гуртожитків. Водночас, інша частина студентів почала виїжджати на літо, тож зараз адміністрація гуртожитків займається також і виселенням.

🔸 На всій території студмістечка нарешті відновлено гаряче водопостачання.

🔸 На сьогодні в столиці вже 3904 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. За останній тиждень госпіталізовано чи не найбільшу кількість випадків за весь період пандемії. Віталій Кличко закликав киян не розслаблятися і не нехтувати правилами безпеки!

🔸 13 червня країна поставила абсолютний антирекорд з кількості нових захворювань на COVID-19. За добу зафіксовано 753 випадки зараження коронавірусом. Такої кількості нових хворих не було від самого початку епідемії.

🔸 Через зростання швидкості поширення вірусу, рішенням Уряду очні сесії пробного ЗНО скасовано. Однак, воно відбудеться онлайн, а всім зареєстрованим повернуть кошти.

🔸 Якщо вам необхідна професійна допомога — двоє кваліфікованих психологів зі Студентської Соціальної Служби спробують відповісти на ваші питання. Деталі тут. У разі необхідності — записати на прийом можна тут.

🔸 Терапевти Київської міської студентської поліклініки тепер мають можливість підписання декларації з пацієнтами (студенти, викладачі, співробітники ЗВО та їх родини, інші мешканці)! Наразі лише оффлайн, але можливість заповнення декларації на сайті Helsi.me вже в розробці.

⚠️ Ще раз вам нагадуємо — здача сесії та перескладання здійснюються ВИКЛЮЧНО ДИСТАНЦІЙНО.

💭 З питаннями сюди. Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ