🔸 Відповідно до Розпорядження №5/120 від 23.06.2020:
• В інститутах/на факультетах до 24 червня 2020 р. формуються і передаються до студмістечка завірені списки абітурієнтів, які зареєструвались в АІС «Електронний кампус» для складання іспитів з метою вступу в магістратуру та аспірантуру.
• Згідно поданих списків, усім іногороднім абітурієнтам буде надано можливість проживання (на період підготовки до складання іспитів та складання іспитів).
• Абітурієнти, які не складуть успішно один з іспитів і будуть недопущені до складання наступних — мають виселитись у двотижневий термін з дати оприлюднення результатів складання останнього з іспитів, до якого вони допущені
• Абітурієнти, які успішно склали іспити і отримали рекомендацію до вступу можуть оформити проживання як здобувачі вищої освіти в університеті після виходу наказу про їх зарахування.

🔸 Додатково: студентам, яким не подовжено поселення на літо, або які повинні виселитись — дирекція Студмістечка надає можливість пройти процедуру дистанційного виселенн. Для цього необхідно написати заяву, надіслати її «Укрпоштою» до 10.07.20 р. та заповнити гугл-форму. Деталі (https://t.me/studmisto/180).

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. Якщо щось не зрозуміло — пишіть сюди. Ми завжди надамо відповіді, допоможемо розібратися та скоординуємо, куди потрібно звернутися!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ