🔸 Головам обласних та Київської міської призовних комісій РЕКОМЕНДОВАНО, за поданням районних (міських) призовних комісій, надавати (за письмовими заявами призовників) відстрочки від призову за частиною п’ятнадцятою статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» до 01.10.2020 року громадянам України для здобуття наступного ступеня освіти

📌 Відповідно, нами було передано до факультетів/інститутів зразок довідки, яку можуть надати вам від університету для передачі її до РВК, що вас зареєстровано як абітурієнтів для вступу до магістратури/аспірантури.

📋 Більш детально про роз’яснення Головного управління персоналу ГШ ЗСУ з питань призову тут.

💭 У разі запитань звертайтесь до ВМВ у будні з 9 до 17 за телефоном 204-95-66 / 204-95-69 / 204-82-71; в кабінет 1-01 / 1-23, 31 корпусу; e-mail vmv@kpi.ua або пишіть нам. Успіхів!