🔸 На жаль, темпи захворювання на COVID-19 лише зростають. Новий день — новий антирекорд. 26.06.2020 було виявлено 1109 підтверджених випадків на COVID-19. У Києві також встановлено черговий антирекорд — 27.06.2020 виявлено 142 випадки за добу.

🔸 Гуртожитки працюють в штатному режимі, пропускний режим та протиепідемічні заходи забезпечено на належному рівні. Наразі в Студмістечку КПІ проживають 3612 студентів. За минулий тиждень приїхало 247 студентів. Всього за останній місяць до гуртожитків повернулось понад 800 осіб. Процедура поселення на літо в період карантину тут. Поширені запитання тут.

🔸 Якщо ви досі не заключили декларації з сімейним лікарем — ви можете заключити її з терапевтами Київської міської студентської поліклініки. Деталі тут. Зауважимо, ви самостійно обираєте з яким лікарем заключати декларацію. Ніхто не може вас примушувати заключати декларацію з тим чи іншим лікарем.

📌 Нагадуємо, при поселенні в гуртожиток — огляд лікаря обов’язковий, але проходити ви його можете не тільки в поліклініці по вул. Янгеля, а й у КМСП на Політехнічній. Для цього вам потрібно мати при собі картку та в реєстратурі зазначити, що ви студент КПІ. Не допускайте скупчення та притримуйтесь дистанції.

💭 З питаннями сюди. Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ