🔸 Темпи захворювання на COVID-19 залишаються стабільними. Щоденно реєструється близько 600-800 нових випадків. 10.07.20 встановлено рекорд з кількості тих, хто одужав: 1016 пацієнтів за одну добу.

🔸 На даний час в гуртожитках проживають 2712 мешканців. Хворих на COVID-19 серед них немає.

🔸 Дирекція студмістечка поселяє абітурієнтів, які навчалися в КПІ і проживали у гуртожитках, на місця, що вони раніше займали. Поселення виконується виключно після медобстеження. Моніторинг стану здоров’я мешканців гуртожитків виконується за допомогою Google Forms та волонтерів з числа мешканців гуртожитків.

🔸 Профілакторій підготовлено до поселення на самоізоляцію зовнішніх абітурієнтів.

🔸 До Києва доставлено партію медичної гуманітарної допомоги, забезпеченої компанією «ГОЛДЕН ЕҐ ТЕКНОЛОДЖІ» за підтримки місцевого уряду району Сяошань міста Ханчжоу. Основним отримувачем гуманітарного вантажу для українських партнерів визначено НАУ. Від них частина вантажу буде передана до КПІ (масок медичних одноразових – 40 000, масок медичних № 95 – 700, термометрів – 50).

📌 Звертаємо увагу: ви маєте змогу заключати декларацію з сімейним лікарем з Київської міської студентської поліклініки. З переліком терапевтів КМСП можете ознайомитися на сторінці поліклініки на сайті Helsi.me. Пацієнтами можуть бути студенти, викладачі, співробітники ЗВО та їх родини, інші мешканці. Детальніше тут.

💭 З питаннями сюди. Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ