🔸 Змагання EBEC – це не лише гарна можливість для студентів заявити про себе, це ще й шанс для компаній знайти якісні кадри серед кращих студентів-інженерів. На минулому тижні відбулися онлайн міжнародні інженерні змагання EBEC між студентами технічних спеціальностей. Команди з 4 осіб вирішували технічні, економічні та соціальні проблеми в двох дисциплінах – Case Study та Team Design.

🔸 32 учасники, 16 годин роботи, загальний час їх презентацій 3 години 16 хвилин, 20 годин роботи онлайн. Учасники представляли 4 технічні ЗВО:
• НУ «Львівстка політехніка»;
• КПІ ім. Ігоря Сікорського;
• ВНТУ;
• НУ «Запорізька політехніка»

🔸 Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського в категорії Case Study: Матиюк Дарина ФПМ, Лященко Катерина ІПСА, Пузей Марина ІПСА, Тиченко Анна ФПМ, в категорії Team Design — Мелюх Антон ММІ, Репін Богдан ММІ, Савчук Євгеній ММІ, Сороколіт Ігор ММІ. Учасники з Best Kyiv в категорії Case Study посіли ІІІ місце.

❤️ Вітаємо їх з цим досягненням та бажаємо успіхів та ще кращих результатів у подальших змаганнях!