😷 Послабляти карантин в університеті зарано. У КПІ ще один підтверджений випадок захворювання на COVID-19

🔻 Один підтверджений випадок захворювання у курсанта Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації. Вона знаходиться в інфекційному відділенні Київської міської клінічної лікарні № 4. Ускладнень немає.

🔸 Станом на 23 липня:
• Всього за час карантину в КПІ 5 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 летальний, 3 пацієнтів одужало, 1 новий зареєстрований випадок.

🔸 Адміністрація КПІ та командування ІСЗЗІ вживає всі необхідні заходи по унеможливленню розповсюдження вірусу:
• Сьогодні КП “Профдезінфекція” буде проведено дезінфекцію приміщень гуртожитку №12.
• Фахівцями будуть проведені ПЛР-тести особам, які мають ознаки захворювання та контактували із інфікованою.
• Літня канікулярна відпустка для курсантів С7, С6 та С5 курсу розпочнеться одразу після закінчення терміну самоізоляції

🔴 Шановні студенти, курсанти та співробітники! Дотримуйтесь вимог карантину та будьте соціально відповідальними: тримайте дистанцію, провітрюйте приміщення, мийте руки або обробляйте їх антисептиком (більше рекомендацій від КМСП)! Здоров’я вас та оточуючих залежить від кожного з нас!

💭 З питаннями сюди. Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП.