📌 Враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, 10.08.20 ректоратом університету проведено нараду за участі представників всіх департаментів щодо організації навчання в осінньому семестрі.

🔸 Наразі розглядається два варіанти початку навчального року для студентів денної та заочної форм навчання:
• У разі стабілізації епідеміологічної ситуації – встановити змішаний режим навчання, який передбачає поєднання традиційного (практичні заняття, семінарські, лабораторні заняття в навчальних аудиторіях відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України) та дистанційного (лекційні заняття з використанням інформаційно-комунікаційних систем) проведення занять.
• У разі збереження чи загострення несприятливої епідеміологічної ситуації в Україні та/або місті Києві – організація навчання у дистанційному режимі, що передбачає проведення усіх видів занять дистанційно.

🔸 Обраний режим навчання планується переглядати один раз на місяць з можливістю його зміни не пізніше ніж за 10 календарних днів до його впровадження.

🔸 Щодо поселення до гуртожитків:
• змішаний режим навчання передбачає приїзд великої кількості студентів і їх поселення до гуртожитків, що в нинішніх умовах може спричинити новий спалах епідемії на території Університету. Тому даний варіант можливий виключно при зниженні рівня захворюваності по Україні і в місті Києві;
• дистанційний режим навчання передбачає автоматичне бронювання місць в гуртожитках. Поселення студентів буде здійснюватися виключно при покращенні епідеміологічної ситуації.

📝 З метою прийняття більш обґрунтованих рішень з цих питань, просимо Вас протягом 10-12 серпня висловити свою позицію щодо проведення навчання в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року та надати свої пропозиції у відповідній формі.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Чекаємо на вас!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ