🔸 Алгоритм:
• Після зарахування студентів на навчання – підраховується загальна кількість усіх студентів бюджетної форми навчання на спеціальності.
• На основі конкурсного балу здобутого під час вступу формується рейтинг.
• Академічну стипендію отримує 45% осіб з рейтингу першого курсу бюджетної форми навчання, які посіли найвищі рейтингові позиції при вступі на свою спеціальність свого факультету/інституту відповідно до конкурсного бала (округлення відбувається в меншу сторону).

🔸 Акценти:
• Стипендія призначається на один семестр, до визначення результатів семестрового контролю.
• Стипендія призначається в мінімальному розмірі.
• Розмір мінімальної стипендії для першого курсу становить 1300 грн або 1660 грн для окремих спеціальностей.
• Свій конкурсний бал ви можете порахувати в калькуляторі конкурсного бала до КПІ ім. Ігоря Сікорського

📌 Більш детально про нарахування стипендій читай в нашій статті.

📁 Більше гайдів читай в Хелпік у – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. У разі запитань пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення або нам. Чекаємо на вас!