🔸 Наближається новий навчальний рік. Що нового нас в ньому очікує? Затверджено нове Положення про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського  – основний нормативний документ, що регламентує організацію та здійснення освітньої діяльності в університеті.

🔸 Деталізація основних питань, висвітлених в цьому положенні, здійснена в ряді інших документів, зокрема:

▫️ Положення про поточний, календарний та семестровий контроль в КПІ ім. Ігоря Сікорського – регламентує моніторинг і основні контрольні заходи для визначення рівня набутих компетентностей, знань, умінь, їх відповідності вимогам освітніх програм та визначає порядок ліквідації академічних заборгованостей.

▫️ Положення про реалізацію права на вільний вибір навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського – регламентує порядок забезпечення студентам можливості вільного вибору навчальних дисциплін, формування каталогів вибіркових навчальних дисциплін (університетського і на рівні факультету/інституту) та доведення їх до студентів, процедуру здійснення вибору та організації вивчення обраних дисциплін (формування навчальних груп та визначення форм організації навчального процесу).

▫️ Положення про академічну мобільність КПІ ім. Ігоря Сікорського – регламентує організацію академічної мобільності здобувачів вищої освіти, а також науково-педагогічних, наукових, адміністративних працівників та інших учасників освітнього процесу.

📌 На стадії погодження та затвердження знаходиться ще ряд положень, що регламентують освітній процес в університеті – чекайте новин на каналі ДНВР. Про інші документи читай в нашій статті.

📁  Більше гайдів читай в Хелпік у – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 Є питання щодо висвітлених положень? Пишіть нам сюди. ДНВР на фейсбук | телеграм. Чекаємо на вас!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ