🟢 Всі курсанти та офіцери ІСЗЗІ, які хворіли на COVID-19 – одужали! Жорсткий карантин в гуртожитку тривав більше місяця – з 23.07 по 30.08. На ізоляції перебували 139 осіб, з них 129 в 12 гуртожитку, майже 20 шпиталізовано! Також, з ними на карантині опинилися студенти ІТС, які були виведені із зони карантину після 19 діб. Наразі проводяться всі необхідні заходи щодо зняття карантинних обмежень з гуртожитку.

🟢 У гуртожитку №16 всі контактні з хворим студентом здорові і вийшли з самоізоляції. Хворий студент продовжує знаходитись на стаціонарному лікуванні в лікарні.

🔻 Цього тижня захворіли ще дві особи: один іноземний студент та один студент з військової кафедри. Всі знаходяться за межами гуртожитків, а контактні особи вдома на самоізоляції.

🔸 Інформація щодо інших хворих осіб на COVID-19 в КПІ:
• Завідувачка гуртожитком №6, яка контактувала з іноземним студентом, продовжує перебувати на самоізоляції, почувається добре.
• Студент, госпіталізований з гуртожитку №20, знаходиться в лікарні з діагнозом ГРВІ.
• 2-є хворих на COVID-19, які мешкають у 22 гуртожитку – знаходяться у гуртожитку на самоізоляції, хворіють безсимптомно.
• Всі інші мешканці студмістечка здорові.

🔸 У гуртожитках в наявності необхідні дезінфікуючи засоби, працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, протиепідемічні заходи виконуються суворо за графіком, що підтверджується результатом планової перевірки Держпродспожив служби України минулого тижня.

🔻 На жаль, щоденна кількість нових випадків захворювання на COVID-19 в країні продовжує зростати. Ледь не щодня фіксується ~2000 нових випадків. Нові антирекорди:
• 28.08.2020: 2438 випадків,
• 29.08.2020: 2481 випадків.

🔸 За результатами засідання Центральної комісії ТЕБ та НС – Київ оголошено в «жовтій зоні» за рівнем поширення COVID-19. Рівні розподілу на зони будуть діяти з півночі 00:00 31 серпня протягом 14 днів. Візуалізація.

🔴 Шановні студенти, курсанти та співробітники! Дотримуйтесь вимог карантину та будьте соціально відповідальними: тримайте дистанцію, провітрюйте приміщення, мийте руки або обробляйте їх антисептиком (більше рекомендацій від КМСП)! Здоров’я вас та оточуючих залежить від кожного з нас!

💭 З питаннями сюди. Або пишіть безпосередньо головному лікарю КМСП.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ