🔸 Рада з поселення студентів і аспірантів університету, спільно з Комісіями з поселення факультетів/інститутів, повідомляють:
• За умов загострення епідеміологічної ситуації особлива увага при поселенні приділяється безпеці проживання студентів у гуртожитках із дотримання законів України, постанов Кабінету міністрів України та рекомендацій МОЗ і МОН
• Виходячи з постанови Кабінету Міністрів України N 498 від 20.06.2018 р. розмір житлової площі, що надається одному студенту для проживання в гуртожитку, не може бути меншою за 6 кв.м. Відповідно до цієї норми, студмістечко може забезпечити поселення 9481 студентів.
• Наразі проводиться поселення студентів старших курсів (2-4 курсів бакалаврату і 2 курсу магістратури) та подовжується проживання абітурієнтам магістратури, аспірантури і військової кафедри.
• Подовжено проживання 1500 таким абітурієнтам. У разі зарахування, вони будуть мати право на збереження за ними виділених місць.
• У гуртожитках продовжують проживати близько 150 аспірантів та 300 іноземних студентів.

🔸 Приймальною комісію визначена орієнтовна кількість місць для поселення: для студентів-першокурсників – 4000, для слухачів підготовчого відділення іноземців – 450. Процес поселення для цих студентів розпочнеться після оприлюднення наказів про їх зарахування, не пізніше 14.09.2020 р., і буде реалізовуватися поступово з урахуванням санітарно-епідеміологічних норм. Найважливіше для КПІ – ваші здоров’я та безпека! Попередня інформація по поселенню першого курсу ТУТ.

🔸 Розпорядженням першого проректора закріплено 2500 місць для поселення студентів старших курсів, які не мають можливості брати участь в освітньому процесі за умов дистанційного режиму навчання.

📌 Таким чином, протягом вересня 2020 року всі наявні місця для поселення у гуртожитках будуть виділені студентам відповідно до їх заяв та рішень комісій з поселення інститутів/факультетів.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ