🔸 Чим ближче новий навчальний семестр, тим актуальнішим стає питання організації освітнього процесу, а особливо – розклад занять в семестрі. Наразі, на сайт розкладу (rozklad.kpi.ua) завантажено розклад для старших курсів (2-4 бакалаврату, 2 магістратури), і всі можуть оцінити своє навантаження в майбутньому семестрі або подивитися, що чекає на наступних курсах. Для першокурсників розклад з’явиться за планом за 10 днів до початку навчального року (~11-го вересня), але для багатьох груп він уже на сайті.

🔸 І хоч розподілу по групам досі немає (чекаємо до 15.09, поки контрактники подадуть свої документи) – букви та цифри в шифрі груп вже викликають багато питань. Щоб допомогти розібратися – ми підготували для вас статтю, в якій пояснюється: як формуються шифри груп в нашому університеті; вказали за якою освітньою програмою навчається кожна група; за якими спеціальностями навчаються на кожному факультеті/інституті та багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Чекаємо на вас!