🔸 Центр студентського харчування охоплює весь кампус – їдальні або буфети є майже у всіх корпусах. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією та значним зниженням попиту – у даний період не всі заклади ЦСХ працюють. Наразі, до ваших послуг їдальні у 1-му та 31-му корпусі, буфети у 24-му та 27-му корпусі.

🔸 Чому їдальня, а не фастфуд?
• По-перше, у їдальнях КПІ ім. Ігоря Сікорського ви маєте змогу посмакувати страви без поспіху та у затишному приміщенні, а якщо поспішаєте на заняття – завжди можете взяти із собою смачну випічку власного приготування.
• По-друге, у їдальнях за доступними цінами ви будете мати повноцінний обід: перше, друге і компот, які обійдуться дешевше, ніж чіабата чи шаурма.
• По-третє, це набагато швидше та зручніше, ніж готувати вечерю або обід самому. Особливо на тижні очного навчання, коли кожен день розписаний похвилинно.

📋 Ознайомитись з усіма їдальнями та буфетам на території університету, приблизними цінами та меню можете у гайді.
📍 Гугл-мапа кампуса з відміченими їдальнями, що наразі функціонують.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ