🔸 Хакатон NАSA Space Apps Challenge спонукає до генерації реально цікавих ідей! 3-4 жовтня 2020 року у хакатоні взяли участь такі університетські команди:
• DreamMakers (обрали челендж Sustain) — забезпечення умов сну для астронавтів,
• Code’n’Klystrone (Information) — оперативне виявлення пожеж з космосу,
• Evroavia та Cyclone(Create) — збірка космічних апаратів в космосі.

🔸 Перше місце посіли учасники київського відділу міжнародної студентської організації «EUROAVIA», до складу команди увійшли студенти другого та третього курсів ІАТ:
• Астахова Ольга,
• Воєйкова Софія,
• Потапенко Ірина,
• Тараш Георгій,
• Татаровський Максим,
• Тітов Генріх.

🔸 Студенти представили свій проєкт «In-Space Assembly Platform» (ISAP) в рамках челенджу Let’s Connect. Учасники EUROAVIA запропонували створити спеціальну модульну платформу, за допомогою якої астронавти можуть здійснювати збірку великих та складних конструкцій у відкритому космосі. Журі гідно оцінило розробку і обрало команду одним з двох переможців локального відбору. Хакатон проходив у м. Дніпро в онлайн форматі за підтримки ГО «Noosphere».

🔸 Третє місце зайняла команда Code’n’Klystrone. Студенти розробили програмний комплекс оперативного виявлення і сповіщення про пожежі по даним зі супутника. До складу команди увійшли студенти РТФ:
• Ренгевич Нікіта,
• Красницький Микита,
• Кот Максим,
• Струков Демід,
• Томчук Іван,
• Мирончук Олександр,
• Варванський Олександр.

📋 Офіційним ментором хакатону виступала науковий керівник ННЦ «Інжинірингова школа Ноосфера, ДНВР» — Ганна Сарибога, ментор команди РТФ — Новосад Андрій. Цікавить проєкт або виникли питання — пиши в чат Ноосфери.

❤️ Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів. А також висловлюємо щиру вдячність адміністрації РТФ за організацію локації для підготовки команд та активну участь студентів факультетів РТФ та ФЕЛ в самому конкурсі.