🔸 З 12.10.2020 починається перший календарний контроль – проміжний зріз знань, який має на меті визначити наскільки регулярно ви виконуєте завдання, передбачені індивідуальним навчальним планом та РСО дисциплін.

🔸 Календарний контроль проводиться на 1-4 курсах бакалаврату та 1 курсі магістратури (для денної форми навчання) як з обов’язкових, так і з вибіркових дисциплін.

🔸 Що вас очікує в процесі календарного контролю?
• Як правило в цей період викладачі можуть проводити контрольні роботи, щоб перевірити як ви засвоїли матеріал попередніх тижнів навчання.
• До цього терміну може вимагатись здати певні частини розрахункових робіт, курсових проєктів/робіт чи типових розрахунків,
• Підводяться підсумки щодо виконання лабораторних робіт і т.ін.
• Курсові проєкти та роботи також враховуються при визначенні результатів календарного контролю.

📌 Позитивний результат календарного контролю з певної дисципліни у студента буде тоді, коли його поточний рейтинговий бал складає не менше 50% від максимально можливого на момент календарного контролю. Детальніше умови отримання позитивного результату має пояснити викладач.

🕓 Коли: календарний контроль триватиме з 12.10.2020 до 25.10.2020.
📍 Де: результати календарного контролю викладачі висвітлюють в відповідному модулі в Електронному кампусі і вони будуть доступні студентам для перегляду в особистих кабінетах.

📁 Більше гайдів про навчання читай в розділі Хелпіку – «Навчання по полицях».

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ