🔸 BEST – міжнародна волонтерська студентська організація, яка знаходиться в технічних університетах 34 країн Європи, а саме BEST Kyiv – частина КПІ ком’юніті. Тут ти отримаєш багато нових знайомств в Україні та закордоном, знайдеш однодумців, навчишся працювати в команді, спробуєш іншу сферу діяльності та отримаєш круті спогади про студентство на все життя!

🔸 Проєкти BEST Kyiv:
• інженерні змагання EBEC
• хакатон Int20h
• BEST Courses
• Travelling&Education
• Книжковий Аукціон КПІ та багато інших

📋 Більше інформації про BEST Kyiv можна знайти в телеграм каналі та на інстаграм сторінці.
📝 Хочете познайомитись ближче, дізнатись більше про деталі проєктів та просто як зробити студентське життя цікавішим? Тоді реєструйтесь на онлайн-конференцію з представниками організації (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail незадовго до початку).
🕓 Коли: 04.11.2020 (середа) о 16:00

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!