🔸 Кількість зафіксованих нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 у КПІ ім. Ігоря Сікорського продовжує зростати. Якщо ви залишились у гуртожитку, знаходитесь в Києві і плануєте найближчі роки провести тут – наполегливо рекомендуємо заключити/ перезаключити декларацію з місцевим лікарем Солом’янського району (це можна зробити як в державній, так і приватній клініці).

🔸 Однією з приватних клінік, у якій можна укласти декларацію з сімейним лікарем та отримувати безоплатно ті ж самі послуги, що і в державній поліклініці є медичний центр «Мій Лікар». Тут можна безоплатно проходити огляди сімейного лікаря, отримувати довідки та направлення до вузьких спеціалістів, вакцинуватися (відповідно до Національного календаря щеплень), здавати окремі аналізи.

🔸 Для студентів КПІ є наступні переваги:
• клініка знаходиться у 10 хвилинах пішки від Студмістечка (вул. Борщагівська, 145);
• декларацію можуть укласти іноземні студенти (за наявності посвідки на тимчасове проживання в Україні) та студенти 1-х курсів до 18 років (із сімейними лікарями, які працюють з усіма віковими категоріями);
• відділення працює у будні до 19:00, у суботу до 15:00;
• забезпечують безкоштовним ПЛР-тестуванням на коронавірус для задекларованих пацієнтів (за призначенням сімейного лікаря);
• лише електронний запис, без живих черг;
• контакт-центр працює з 8.00 до 20.00 та, за потреби, зв’язує із сімейним лікарем;
• спілкування через контакт-центр 0800-33-11-00, вайбер 0443345027 та мобільний додаток «Мій Лікар».

📌 Як знайти собі сімейного лікаря поруч з КПІ? Як підписати декларацію з сімейним лікарем? Як пройти медогляд? Розклад роботи Київської міської студентської поліклініки та багато іншого читай у статті.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!