🔸 Гелловін – сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах. В останні роки набуває все більшої популярності серед української, зокрема студентської, молоді.

🔸 Традиційно до Вечора всіх святих свою оселю прикрашають так званим ліхтарем Джека, вдягають карнавальні костюми, збираються на вечірку в колі друзів, розповідають містичні історії під тематичну музику або переглядають класичні фільми жахів.

🔸 Ми підготували для вас тематичний конкурс з такими категоріями:
• Тематичний макіяж;
• Маскарадний костюм (найжахливіший, найкумедніший або найбезглуздіший – в Самайн не обов’язково лякати, можна і смішити);
• Страшна або містична історія (яка сталася з вами, або з вашими знайомими, або ви десь її почули, першоджерело не важливе, важливе ваше вміння розповісти);
• Загадкова історія з вашого університетського життя;
• Історія про таємниче місце вашого рідного міста або Києва (фото обов’язкове).

📝 Для участі заповнюйте гугл-форму; обирайте категорію, в якій хочете взяти участь та надсилайте нам ваші фото і історії. Переможці отримають пам’ятні подарунки від ДНВР.
🕓 Термін подачі: до 23:59 1 листопада 2020.

👹 Бугагашенька!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ