🔸 «ВЕЖА» – це арт-простір в лівій вежі головного корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського. У 2013 році його створили студенти та викладачі, пройшовши довгий шлях від гранту Nescafe та підтримки адміністрації КПІ до додаткового залучення проектів ГБ. Крок за кроком ліва вежа ставала більш затишною і зручною для творчості та відпочинку студентів.

🔸 Місією «Вежі» є створення і розвиток відкритого простору для студентів, де кожен може реалізувати себе, свою ідею або розвивати свій творчий потенціал, відпочити між парами у комфортній обстановці, підготуватися до занять у воркспейсі, знайти своїх людей і розкрити себе.

🔸 Арт-простір «Вежа» – це простір для студентів, в якому кожен може провести безкоштовний захід для всіх охочих або долучитися до подій, що уже проводяться. У «Вежі» проходять такі заходи: музичні джеми, квартирники, художні вечори, вечори настільних ігор, лекції та багато іншого.

🔸 Ми підготували для вас статтю, з якої ви можете дізнатися про те, на які частини ділиться «Вежа», як організувати свій захід, як знайти арт-простір та про правила, які діють у «Вежі».

📝 Хочеш познайомитись та дізнатись більше? Тоді реєструйся на онлайн-конференцію з координатором Вежі Владиславом Петренко (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail незадовго до початку, перевірте папку спаму!).
🕓 Коли: 09.11.2020 (понеділок) о 16:00

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук| телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ