🗓 Запрошуємо взяти участь у онлайн-конференції «Задля європейського зеленого курсу: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу»

🔸 Всеукраїнська практична онлайн-конференція організована Професійною асоціацією екологів України, журналом «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» та Національним центром сталого розвитку, запрошує до участі всіх, хто хоче вчитися і вчити, хто хоче взяти на роботу добре підготованих молодих фахівців і хто таку роботу шукає.

🔸 На конференції провідні експерти-практики спільно з головними екологами підприємств України дадуть відповіді на такі питання:
• Що повинен знати еколог-випускник ЗВО, щоб отримати роботу, про яку мріє?
• Які скіли мають бути в арсеналі молодого спеціаліста?
• Що забезпечить якісні результати задля довкілля з перших днів роботи?
• Кого беруть на роботу підприємства та яким інструментарієм має володіти молодий спеціаліст?
• З якими складнощами доведеться зіштовхнутися з перших днів та які перепони подолати?
• Також буде розглянуто багато інших болючих запитань студентів-випускників. На конференції розкажуть, на які моменти слід вже зараз звернути увагу, поділяться лайфхаками в підготовці себе до практичної діяльності!

🔸 Ключовими темами онлайн-конференції стануть Європейський зелений курс та виклики декарбонізації, екологічна модернізація, циркулярна економіка та управління відходами, а також стратегії сталого розвитку бізнесу та держави.

🔸 За результатами конференції буде започатковано:
• «Практичну біржу» – для студентів екологічних спеціальностей, що працюватиме як центр із організації виробничих практик для студентів на провідних підприємствах (відповідно до обраної спеціалізації).
• «Центр зайнятості еколога» – для випукників ЗВО за екологічними спеціальностями, як практичний інструмент працевлаштування.
• «Рекрутингове екологічне агентство» – для забезпечення бізнесу висококваліфікованими екологами із числа тимчасово не працевлаштованих.

🔖 Для кого: до участі в проєкті запрошуються студенти-випускники і науковці провідних ЗВО.
💬 З питань участі: Наталія Мороз, +380638493806, adm@ecolog-ua.com

📋 Участь безкоштовна. Більше деталей про подію тут.
📝 Реєстрація тут. Обов’язкова!
🕔 Коли: 13 листопада, 10.00–15.00.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ